PBN H+K Strategies працює з Procter & Gamble в Україні з лютого 2017 року. Одним із основних наших завдань є «перезавантаження» та підтримка корпоративної функції  зв’язків з органами державної влади в рамках організаційних змін усередині компанії.

Завдяки аналітичному підходу та злагодженим зусиллям, спрямованим на побудову ефективної взаємодії з різними аудиторіями, команда PBN H+K у Києві швидко відлаштувала основні комунікаційні процеси. За короткий термін ми підготували змістовну карту ключових осіб, відповідальних за прийняття рішень, і розпочали налагоджувати з ними зв’язки. Ключовою подією нашої співпраці у 2017 році стало святкування 20-річчя фабрики P&G у Борисполі, яке відвідали Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, Посол США Марі Йованович, мер міста Борисполя Анатолій Федорчук та інші представники українських державних органів.

PBN H+K надає P&G підтримку з питань взаємодії з органами державної влади, консультує щодо важливих регуляторних та законодавчих ініціатив, а також допомагає розширювати коло урядових контактів компанії.

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy