Наш досвід
У H+K ми розуміємо потреби сучасного суспільства і рухаємося у його динамічному темпі. Думка аудиторії знаходить відображення у рішеннях, які ми пропонуємо. На управлінському рівні. На репутаційному рівні. На рівні бренду. Ми допомагаємо клієнтам розповідати не лише про те, що вони роблять, а і який сенс вони у це вкладають. В H+K ми поєднуємо глобальну присутність з глибоким знанням місцевого ринку. Наш підхід базується на досягненнях поведінкових наук. Працюючи на результат і рухаючись до поставленої мети, ми створюємо цікавий контент, і доносимо його до аудиторії через власні, незалежні, спільні та платні канали. Все, що ми робимо, завжди підкріплене аналітичною інформацією та перевіреними даними і втілюється в життя нашими професійними командами.
PBN Hill+Knowlton Strategies – провідна міжнародна агенція, яка займається стратегічними комунікаціями і працює на ринках України, Росії, Казахстану та інших країн СНД.

Ми використовуємо різноманітні сервіси та технології для побудови системи комунікацій і налагодження зв'язків із клієнтами й аудиторіями наших клієнтів.

Досвід в Україні
У Hill+Knowlton Strategies ми аналізуємо кожний сектор у глобальному контексті.

Наші команди добре обізнані з усіма аспектами різноманітних галузей та секторів, у яких ми працюємо. Цьому сприяє можливість залучати до клієнтської роботи спеціалістів з інших офісів, а також ділитися знаннями та досвідом, здобутими на різних ринках.

В основі кожної нашої ідеї чи комунікаційної стратегії - професійна аналітика, креативність, майстерний сторітеллінг, а також глибоке розуміння потреб та побажань наших клієнтів.

Завдяки інтегрованому підходу, кожна з наших команд володіє повним спектром професійних навичок і знань у різних галузях, необхідних для ефективного виконання поставлених завдань.

Це дає змогу ефективно доносити повідомлення до потрібних людей у потрібному місці в потрібний час. Ми розуміємо, що сьогодні наші клієнти мають більше можливостей, щоб комунікувати зі своїми аудиторіями і залучати їх до своїх проектів та ініціатив. Використовуючи засадничі принципи комунікацій, у H+K ми підходимо творчо та індивідуально до кожної ситуації чи завдання. Ми надаємо найбільш повний спектр професійних послуг, спрямованих на ефективне досягнення бізнес-цілей наших клієнтів.

Окрім широкого спектру комунікаційних послуг ми пропонуємо нашим клієнтам цілу низку додаткових можливостей.

Така стратегія дає нам змогу створювати комплексні рішення і ефективно втілювати їх у життя.

  Ми впевнені, що запорукою досягнення найкращих результатів у будь-якій галузі є володіння інформацією та якісна аналітика. Партнерські стосунки, а також власні напрацювання допомагають нам отримувати всі необхідні дані, щоб створювати ідеї, втілювати їх у життя та оцінювати їхню ефективність.

  Ми пропонуємо повний спектр інструментів, які забезпечують високу ефективність на різних етапах роботи: від пошуку відповідних лідерів думок до оцінки результатів кампанії в режимі реального часу.

  У партнерстві з провідними компаніями у сфері комунікацій, серед яких, зокрема, Brandwatch ми розробили низку продуктів та рішень, які допомагають створювати спеціалізовані програми і постійно вдосконалювати їх, щоб максимально підвищити ефективність кампаній.

  Наші розробки
  Офіси H+K розташовані у понад 85 країнах світу, що забезпечує компанії унікальну глобальну присутність.

  Регіони та офіси H+K відрізняються за спеціалізацією і мають кожен свої досягнення, однак ми структуруємо нашу діяльність за типами послуг, а не суто географічно. Такий підхід робить нас більш гнучкими і дає змогу створювати команди із залученням експертів з офісів з різних країн, залежно від потреб клієнтів. Як глобальна компанія H+K може забезпечити доступність своїх продуктів чи послуг у будь-яку пору доби.

  Privacy Policy

  We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

  View Privacy Policy