Готові до нових інсайтів? Історія Oksana Monastyrska, Керуючого директора PBN Hill+Knowlton Strategies в Україні, надихне Вас на звершення.

Розкажіть, з чого складається Ваш понеділок?

Зазвичай, ще з п’ятниці є план робіт на понеділок і на весь тиждень, але ми працюємо у сервісному бізнесі, де клієнтські питання чи запити – завжди пріоритет. Чітко спланований день може видатися зовсім по-іншому, ніж планувалося і, у той самий час, бути не менш ефективним. Як правило, перша половина дня – організаційна. Це зустріч управлінської команди для обговорення стратегічних планів, фінансових та організаційних питань, а потім – зустріч з проектними командами, де обговорюємо клієнтські завдання, новий бізнес, обмінюємося цікавою інформацією про новини компаній, ринку, плануємо. Із сильною і злагодженою командою ці зустрічі завжди цікаві та надихаючі.

Також, при можливості, я намагаюся планувати очікувані чи приємні зустрічі на понеділок, щоб задати гарний тон усьому тижню.

Три головні правила організації робочого дня

  1. Чіткий план дій, грамотне делегування і вчасне виконання
  2. Вміння фокусуватися на складних завданнях на початку робочого дня
  3. «Інтеграція» роботи та особистого. Думаю, що більшість вже не розділяє жорстко час між «робочими годинами» і «особистим життям». Ми стали гнучкішими і тепер більше уваги приділяємо плануванню свого життя загалом.

Ваше життєве кредо

«Старатися завжди бути самим собою – це єдиний спосіб досягти успіху». Мені дуже імпонує ця цитата Стендаля.

У якому віці Ви почали працювати? Якою була ваша перша робота?

Коли була студенткою, працювала перекладачем, репетитором, вчителем. А з першою серйозною роботою мені дуже пощастило. Я працювала у міжнародній консалтинговій компанії Bain&Company, де мені, без перебільшення, прищепили «бейнівське» ставлення до ефективності та якості роботи на все життя.

Яку пораду Ви б дали собі на початку свого кар’єрного шляху?

Ще більше вчитися: у старших і досвідченіших за себе, зі складних завдань і проектів. Отримати західний MBA (ще не пізно )

Як швидко ввести себе в так званий стан ресурсу? Поділіться секретами особистої ефективності.

Ті, хто працюють у сервісному бізнесі, завжди перебувають у так званому стані ресурсу, для нас це – природній, робочий стан . Для того, щоб ввести себе в так званий стан ресурсу, спочатку необхідно вийти з того, що є . Для мене – це спортзал. Є хороше правило: найкращий відпочинок чи спосіб перезавантаження – це зміна виду діяльності. Спорт працює найкраще. Зазвичай, без телефону і думок про роботу чи плани. Ну і, звісно, мати чіткі відповіді на такі запитання:

  1. Для чого мені необхідно привести себе в стан ресурсу і почати виконувати роботу?
  2. Як результати цієї роботи відповідають моїм планам чи прагненням?

Запропонуйте сайт, книгу, фільм та інші джерела натхнення.

Для мене джерелом натхнення завжди є сім’я та друзі – час проведений разом. Це наші спільні подорожі, прогулянки, зустрічі, виставки, кіно… Звісно, є моменти, коли виникає бажання побути наодинці і тоді віддаю перевагу книжкам. З останнього прочитаного, що справило враження, стала «Людина розумна» Ювала Харарі про історію людства. У цій книзі можна знайти відповіді на багато запитань. Люблю театр і документальні історичні фільми. Можу передивлятися серіал «Перша світова в кольорі» та «Друга світова в кольорі» з будь-якої серії.

Оригінал тексту опублікований на сайті та Facebook-сторінці Nobles Fortune 6 березня 2018 року

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy