Про нас
Hill+Knowlton Strategies (H+K) – міжнародна агенція, яка працює у сфері зв’язків з громадськістю та інтегрованих комунікацій.
Про компанію Hill+Knowlton Strategies Україна

PBN Hill+Knowlton Strategies – провідна міжнародна агенція, яка займається стратегічними комунікаціями і працює на ринках України, Росії, Казахстану та інших країн СНД.

Регіональний досвід. Глобальний вплив.©

Компанія PBN Hill+Knowlton Strategies створена в 2012 році в результаті злиття The PBN Company та Hill+Knowlton Strategies. Сьогодні агенція надає своїм клієнтам унікальну комунікаційно-аналітичну підтримку у різних країнах світу завдяки міжнародній мережі H+K Strategies. Жодна інша комунікаційна агенція не має такого кола експертів зі знанням місцевих ринків, як PBN Hill+Knowlton Strategies. На цих ринках ми працюємо довше та маємо досвіду більше, аніж будь-хто інший – понад 25 років. Ми допомагаємо нашим клієнтам збільшувати прибуток від інвестицій і мінімізувати можливі ризики. Разом з іншими компаніями мереж H+K та WPP у всьому світі ми працюємо з місцевими компаніями і допомагаємо їм розвивати свій бізнес на міжнародному рівні.

ОФІС PBN H+K STRATEGIES УКРАЇНА:

01004, м. Київ
вул. Шовковична 42-44В
тел. +38 (044) 586-63-50
pbnkyiv@hkstrategies.com

Про компанію Hill+Knowlton Strategies

Налагоджуємо діалог між брендами та людьми

Комунікаційне середовище зазнає змін. Ці зміни ставлять нові завдання та створюють нові можливості. Наша агенція завжди йде в ногу з часом і готова до нових викликів.

Ми працюємо за трьома напрямками: консалтинг, креатив та комунікації. Наші інноваційні продукти допомагають нам якнайкраще відчувати суспільні настрої і тримати руку на пульсі громадської думки як на місцевому, так і на глобальному рівнях.

Виводимо комунікації на новий рівень

Постійні зміни, які відбуваються у суспільстві, є для нас найбільшим викликом і неабиякою можливістю водночас.

Сучасні аудиторії є значно вимогливішими, ніж раніше. Вони добре поінформовані, більше пов’язані між собою, а їхні очікування від брендів і організацій є набагато вищими.

Їм недостатньо просто знати, що ви робите. Вони хочуть розуміти вашу позицію, ваші погляди та переконання. Сучасні аудиторії миттєво реагують на будь-які зміни в репутації бренду.

Організаціям потрібні нові способи комунікації та зв’язку зі своїми аудиторіями.

У H+K ми розуміємо потреби сучасного суспільства і рухаємося у його динамічному темпі. Думка аудиторії знаходить відображення у рішеннях, які ми пропонуємо. На управлінському рівні. На репутаційному рівні. На рівні бренду.  Ми допомагаємо клієнтам розповідати не лише про те, що вони роблять, а і який сенс вони у це вкладають.

В основі підходу, який ми пропонуємо, лежить досягнення поставленої мети і вивчення поведінкових моделей. Ми фокусуємося на створенні контенту, який допомагає залучати і поєднувати різні аудиторії за допомогою різноманітних каналів комунікації – власних, незалежних, спільних та платних. Все, що ми робимо, базується на аналізі даних і експертних знаннях, якими володіють нашіпрофесійні команди.

Команди, що працюють як одне ціле

Наші найкращі команди працюють разом, незважаючи на їхнє географічне розташування. Вони націлені на досягнення найвищих результатів і використовують для цього найефективніші практики й новітні технології. Серед наших  працівників – колишні журналісти, талановиті копірайтери, режисери, радники з питань взаємодії з органами державної влади та неурядовими організаціями, досвідчені керівники, аналітики та експерти.

Глобальна присутність

У нас понад 85 офісів у більш ніж 45 країнах світу. Незважаючи на різницю у часі, різні мови та культури, наші команди працюють злагоджено і чітко, допомагають клієнтам знаходити дієві рішення і створювати ефективні кампанії, які відповідають вимогам сучасного світу.

Експертний досвід та нові таланти

Ми пропонуємо клієнтам значний перелік професійних послуг, які надають наші досвідчені спеціалісти. Серед них – колишні журналісти, талановиті копірайтери, режисери, радники з питань взаємодії з органами державної влади та неурядовими організаціями, досвідчені керівники, аналітики та експерти. Ми постійно залучаємо нові таланти і шукаємо шляхи, як робити це максимально ефективно.

Партнер, якому довіряють

H+K працює у сфері комунікацій близько 90 років, а наші команди, до складу яких входять досвідчені консультанти та креативні спеціалісти світового рівня, мають значний досвід в управлінні репутацією та зміцненні позицій брендів. 50% наших клієнтів – це компанії з рейтингу Fortune Global 500, які є лідерами у різних галузях світової економіки. Ми входимо до WPP – однієї з найбільших світових комунікаційних груп, що забезпечує нашу присутність у всьому світі.

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy