Nasze kompetencje
Rozumiemy i dotrzymujemy kroku zmianom, którym podlega współczesny odbiorca. Wsłuchujemy się w głosy społeczności, gdy firmy i marki podejmują kluczowe dla ich przyszłości decyzje. Zawsze mamy na uwadze reputację. Pomagamy klientom nie tylko przedstawić działania, ale także wyrazić ich cele i aspiracje. W H+K myślimy globalnie, jednocześnie dysponując wiedzą lokalną. Działamy zadaniowo i posługujemy się naukami behawioralnymi podczas tworzenia treści łączących odbiorców w różnych kanałach komunikacji: własnych, płatnych, współdzielonych lub tworzonych przez użytkowników. Wszystko, co robimy, opiera się na danych i analizie, a w praktycznej realizacji wspomaga nas wyjątkowy talent.
Szeroki wachlarz naszych kompetencji odzwierciedlają poszczególne działy wewnątrz H+K.

Każdy dział to doświadczeni i wykształceni konsultanci, którzy każdego dnia pracują dla naszych klientów

W Hill+Knowlton Strategies rozumiemy sektory globalnie.

Klienci korzystają z naszej specjalistycznej wiedzy na wielu płaszczyznach: tworząc zespoły na całym świecie, zbierając doświadczenia od partnerów z innych krajów lub współpracując między wieloma oddziałami.

  Nasze innowacyjne podejście i strategia komunikacyjna wspierane są dogłębnym zrozumieniem oraz analizą danych, kreatywnością, umiejętnością tworzenia przekazu i determinacją w kompleksowym poznaniu działań klienta.

  Dzięki naszej zintegrowanej strukturze każdy zespół branżowy dysponuje właściwą kombinacją specjalistycznej wiedzy.

   W ten sposób odpowiednie treści są kierowane do odpowiednich ludzi, we właściwym czasie i miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że we współczesnym świecie klienci dysponują wieloma metodami komunikacji, oddziaływania i tworzenia zaangażowania w relacjach  z odbiorcami.

   H+K wnosi świeże spojrzenie na każdą sytuację, nie zapominając o podstawowych zasadach. Oferujemy przekrojowy i kompleksowy zakres usług, które są narzędziami do realizacji celów naszych klientów.

    Do pełnego portfolio kluczowych usług dodajemy starannie wyselekcjonowaną ofertę usług specjalistycznych.

    Dzięki temu klient otrzymuje całościowe rozwiązanie realizowane spójnie w jednym miejscu.

     Uważamy, że do osiągnięcia najlepszych wyników w każdej dziedzinie, konieczne są dane i ich analiza. Nasze idee znajdują odzwierciedlenie w projektach i wypracowanych narzędziach, zaś sukces jest ich miarą.

     Posiadamy narzędzia, takie jak: dobór sposobów wywierania najsilniejszego wpływu lub pomiar efektów kampanii w czasie rzeczywistym, które zapewniają, że nasza praca przynosi rezultaty klientom i ich markom. Dzięki współpracy z najważniejszymi partnerami w branży, np. Brandwatch, opracowaliśmy przejrzyste narzędzia raportujące inicjatywy i wyniki. Na podstawie tych rozwiązań możemy tworzyć spersonalizowane programy i stale dostosowywać je, maksymalizując skuteczność naszych kampanii.

      85 biur na całym świecie jest dowodem dominującej, globalnej pozycji H+K.

      Nasze biura w różnych regionach świata różnią się specjalizacją i osiągnięciami. Jednak, tworząc strukturę organizacji, nie kierujemy się ściśle regionalizacją, a specjalizacją. Takie elastyczne podejście umożliwia tworzenie zespołów z różnych oddziałów na całym świecie odpowiednio dopasowanych do potrzeb klienta. Jako prawdziwie globalna organizacja oferujemy nasze produkty i specjalistyczne usługi o każdej porze dnia.

       Privacy Policy

       We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

       View Privacy Policy