Zachęcając Polaków do odbycia podróży po świecie win, Lidl poszerzył portfolio swoich produktów o szeroki asortyment win z najlepszych winnic w Europie.

H+K zorganizowało spotkanie degustacyjne dla szerokiego grona dziennikarzy i bloggerów winnych z udziałem Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy. Kluczowym przekazem był stosunek jakości do ceny w sieci Lidl.

Na potrzeby spotkania zostały przeprowadzone badania dotyczące spożycia wina w Polsce i preferencji Polaków w wyborze tego typu trunku. Na tę okazję przygotowany został także przewodnik „Podróżuj po świecie francuskich win z Pascalem i Okrasą”, który łączył edukację w zakresie samych win, sposobu ich serwowania i degustacji oraz doboru win do określonych potraw.

W rezultacie ukazało się kilkadziesiąt publikacji i not bloggerskich odnośnie wprowadzenia szerokiej oferty Lidla w kontekście głównych przekazów komunikacyjnych eksponujących szerokość oferty, dopasowania do zasobności portfela bardzo szerokiej klienteli i podkreślających wysoką jakość i bardzo atrakcyjną cenę. Zgodnie z danymi Instytutu Monitorowania Mediów, wartość publikacji, które pojawiły się do tej pory to około 427.000 zł.

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy