Z początkiem roku do Hill+Knowlton Strategies Poland dołączyły 3 nowe osoby, które wzmocnią trzy różne zespoły agencji. Wśród nich Agnieszka Madej jako Senior Account Manager, Marcin Błajet jako Strategy & Digital Content Manager oraz Dominika Pławiak jako Associate.

Agnieszka Madej, Senior Account Manager

Agnieszka wzmocniła zespół Corporate, gdzie będzie odpowiadać za rozwój i koordynację działań dla klientów z obszaru energy i pharmaceutical. Wcześniej związana była z agencją Weber Shandwick. Przez 17 lat współzarządzała jedną z czołowych agencji custom publishingowych w Polsce. Doświadczenie zdobywała, realizując projekty m.in. dla takich klientów, jak KFC, JTI Polska, British Embassy, GSK, EIT Health, ISTH. Przez 16 lat była także członkiem jury w Konkursie Biuletynów Firmowych, a od czterech lat bierze udział w pracach jury konkursu branży PR Złote Spinacze.

Marcin Błajet, Strategy & Digital Content Manager

Marcin dołączył do zespołu Digital & Influencer Marketingu, w którym będzie odpowiadał za rozwój oferty budowania i wdrażania strategii contentowych dla klientów agencji w Polsce oraz w ramach międzynarodowej sieci biur H+K. Wcześniej związany był m.in. z agencjami Love To Talk i Labcon. Realizował działania z obszaru digital i social media dla klientów z obszaru fashion, beauty, FMCG i automotive. Pracował m.in. dla takich marek, jak: Sephora, Guiness, Somersby czy Vitax.

Dominika Pławiak, Associate

Dominika wzmocniła struktury zespołu Komunikacji Marketingowej, gdzie będzie realizować projekty dla klientów z obszaru FMCG i retail. Zanim dołączyła do H+K, pracowała w agencjach Walk PR oraz Publicis Consultants, w których odpowiadała za realizację projektów z obszaru FMCG i nowych technologii. Doświadczenie zdobywała, pracując m.in. dla LOTTE Wedel, Stock Polska, Dilmah, Nikon czy Traficar.

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy