Od kwietnia 2017 roku zespół H+K Strategies realizuje działania komunikacyjne wokół drugiej edycji zawodów „Starcie Szlifierzy”, których inicjatorem i organizatorem jest firma 3M. Do zadań agencji należy doradztwo strategiczne, kompleksowa obsługa media relations oraz wsparcie 3M w prowadzeniu działań social media, a także współpraca z influencerami.

Za realizację projektu po stronie H+K Strategies odpowiedzialny jest dedykowany zespół departamentu Komunikacji Marketingowej oraz Digital & Influencer Marketing Department.

„Starcie Szlifierzy” jest inicjatywą skierowaną do branży profesjonalnie zajmującej się obróbką metalu i szlifowaniem. Organizatorem zawodów jest firma 3M, która specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Flagowe produkty marki skierowane do branży szlifierskiej kryjące się pod rozwiązaniami 3M™ Cubitron™ II oraz 3M™ Scotch-Brite™ mają za zadanie podnieść jakość i komfort codziennej pracy profesjonalistów. Dodatkowo firma 3M wspiera rozwój osobisty i bezpieczeństwo w pracy, dlatego te same wartości promuje podczas zawodów „Starcie Szlifierzy”.

W trakcie zawodów uczestnicy mają niepowtarzalną okazję, by w duchu sportowej rywalizacji zaprezentować swoje umiejętności i powalczyć o uznanie kolegów z branży, wartościowe nagrody oraz tytuł Szlif Mistrza 3M. Oprócz tego uczestnicy mogą także wymienić opinie oraz zintegrować się ze społecznością szlifierzy. To także doskonała okazja, dzięki której 3M może docenić i nagrodzić szlifierzy, którzy wykazują się w swojej codziennej pracy ogromnym profesjonalizmem i pasją.

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. W 2016 roku firma obchodziła 25-lecie istnienia na polskim rynku. 3M w Polsce posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k/Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Zatrudnia ponad 2900 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. W czerwcu 2013 roku rozpoczęło działalność nowoczesne Centrum Innowacji 3M we Wrocławiu, w którym firma prezentuje swoje technologie i rozwiązania. 1 czerwca 2016 r. we Wrocławiu wystartowało oficjalnie Centrum Usług Wspólnych 3M na obszar Europy, Bliskiego Wchodu i Afryki. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 grup biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 500 mln USD. 3M od 25 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki, za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in „Firma XX-lecia 1990-2010”, Perła Innowacji PROGRESS 2013, PremiumBrand 2014, Solidny Pracodawca 2014, Superbrand 2014/15 oraz Great Place to Work® 2016 i 2017.

 

Więcej na blog.hkstrategies.pl

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy