Hill+Knowlton Strategies utrzymała trzecią pozycję w rankingu agencji PR wg fee income za rok 2018 opracowanego na zlecenie Związku Firm Public Relations. Ubiegły rok przyniósł łączny wzrost wartości fee income na poziomie 12% w porównaniu do roku 2017, co świadczy o dużej dynamice rozwoju H+K.

W 2018 roku umocniliśmy swoją pozycję na podium rankingu najsilniejszych firm PR w Polsce. Pozostajemy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji, a wynika to m.in. z konsekwentnego wzmacniania kluczowych kompetencji m.in. w obszarze komunikacji korporacyjnej, konsumenckiej, healthcare i digital. Ponadto nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą na nas polegać – przyzwyczailiśmy ich już, że jesteśmy niezawodni oraz prezentujemy wymagany poziom kompetencji – mówi Grzegorz Szczepański, CEO H+K Strategies Poland

W tegorocznej edycji raportu, podobnie jak w zeszłym roku, udział wzięło 17 agencji PR oraz 5 agencji PR w rankingu grupowym. Do stworzenia klasyfikacji posłużył wskaźnik fee income, będący różnicą pomiędzy przychodem netto sprzedanych usług, a kosztami zewnętrznymi realizacji projektów. Wiarygodność firm była sprawdzana poprzez audyty finansowe w losowo wybranych firmach, za których nadzór odpowiedzialna była firma doradcza Strategia Audit Sp. z o.o.

H+K to globalna agencja PR od lat zajmująca czołowe miejsca w rankingach branżowych. W oparciu o „filozofię piątego krzesła” wspieramy klientów w kształtowaniu ich relacji z opinią publiczną i w wymagających procesach zmiany. Pracujemy wg procesu 3P™, zgodnie z którym synergia komunikacji idei (Purpose) i przewag konkurencyjnych (Performance) zwiększa możliwości pozyskania poparcia interesariuszy (Preference). W Polsce zatrudniamy 50 konsultantów, a nasze kampanie zdobyły uznanie jurorów najważniejszych konkursów branżowych jak Cannes Lions, SABRE, European Excellence Awards i Złote Spinacze.

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy