Agencja Hill+Knowlton Strategies będzie odpowiadać za działania komunikacyjne dla Fibaro – jednego z globalnych liderów branży inteligentnych domów.
Hill+Knowlton Stragies nawiązała współpracę z Fibaro. Agencja zajmie się opracowaniem i wdrożeniem strategii komunikacji korporacyjnej i technologicznej dla marki oraz będzie odpowiedzialna za działania wizerunkowe.

Za bezpośrednią realizację projektu w H+K odpowiadać będzie zespół kierowany przez Krzysztofa Rygla (Associate).

Fibaro to innowacyjna firma z Polski działająca w branży IoT (Internet of Things), która w ciągu sześciu lat od rozpoczęcia działalności stała się jedną z wiodących marek na świecie, sprzedając swoje produkty na międzynarodowych rynkach. Fibaro zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową elementów systemu Fibaro, który jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań automatyki budynkowej dostępnych na rynku. Fibaro opiera się na technologii z-wave – to metoda komunikacji, pozwalająca na bezinwazyjną instalację systemu w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. System posiada przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który nie sprawi problemu nawet mniej zaawansowanym użytkownikom. Fibaro to system w pełni stworzony i rozwijany w Polsce – również fabryka, w której wytwarzane są produkty marki zlokalizowana jest w naszym kraju.

Więcej informacji na: www.fibaro.com

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy