Agencja Hill+Knowlton Strategies podpisała kontrakt z Max Premium Burgers, szwedzką siecią restauracji szybkiej obsługi, która już we wrześniu pojawi się na polskim rynku z pierwszym lokalem.

Agencja odpowiada za opracowanie oraz wdrożenie strategii komunikacji wejścia Max Premium Burgers na polski rynek. Do obowiązków H+K Strategies należy również prowadzenie kompleksowej komunikacji zewnętrznej marki, w tym zarządzanie biurem prasowym oraz kanałami społecznościowymi marki, a także koordynacja działań z obszaru influencer marketingu.

Max Premium Burgers to najstarsza w Europie sieć restauracji szybkiej obsługi serwująca burgery. Firma powstała w 1968 r. i do dziś prowadzona jest jako interes rodzinny, pozostając własnością założyciela marki. Max Premium Burgers jest pierwszą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi, która dzięki polityce zrównoważonego rozwoju w 100% neutralizuje swój wpływ na środowisko naturalne. Obecnie sieć zatrudnia 6000 pracowników w ponad 120 restauracjach zlokalizowanych na terenie Szwecji, Norwegii, Danii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Pierwsza restauracja Max Premium Burgers krajów Polsce zostanie otwarta 1. września we Wrocławiu. W tym roku sieć uruchomi łącznie trzy restauracje oraz zapowiada dalszą ekspansję w kolejnych latach.

Za obsługę klienta odpowiada zespół konsultantów z departamentów Komunikacji Marketingowej oraz Digital & Influencer Marketing.

 

 

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy