Anna Zielińska-Rakowicz oraz Wojciech Maćkowski dołączyli do zespołu Hill+Knowlton Strategies. Warszawskie biuro agencji stawia na dalszy rozwój w obszarze public affairs. Nowi pracownicy, związani wcześniej z Polskim Instytutem Spraw Międzynarodowych, wzmocnią kompetencje agencji w zakresie współpracy biznesu z sektorem publicznym.

Anna Zielińska-Rakowicz Senior Associate, Corporate Practice

Anna Zielińska-Rakowicz współtworzy w Hill+Knowlton Strategies zespół Public Affairs. Wspiera klientów w budowaniu trwałych relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy. Pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, takich jak Facebook oraz Komisja Europejska. Posiada duże doświadczenie w zakresie zarządzania projektami i eventami.

Przed dołączeniem do Hill+Knowlton była zastępcą dyrektora oraz pełniącą obowiązki dyrektora w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych (PISM), gdzie odpowiadała za strategiczny rozwój instytutu – ocenianego w międzynarodowych rankingach jako najlepszy na świecie think tank z budżetem poniżej 5 mln dolarów oraz drugi think tank w Europie Środkowo Wschodniej (wg The Global Go To Think Tank Index).

 

 

Wojciech Maćkowski Senior Account Executive, Corporate Practice

Wojciech Maćkowski jest członkiem zespołu zajmującego się komunikacją korporacyjną i Public Affairs, w szczególności klientami z sektora przemysłu zbrojeniowego. Przed dołączeniem do Hill+Knowlton pracował w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, gdzie zajmował się komunikacją z mediami oraz organizowaniem wydarzeń międzynarodowych wysokiego szczebla takich jak na przykład towarzyszące Warszawskiemu Szczytowi NATO, Warsaw Summit Experts’ Forum.

 

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy