Już jutro, 22 marca, odbędzie się 9. edycja TEDxWarsaw. Podobnie jak w zeszłym roku, komunikację wydarzenia wspiera agencja Hill+Knowlton Strategies. Podczas tegorocznego wydarzenia niesamowici mówcy zaprezentują swoją interpretację hasła edycji 2018 – „Men & Women”, a Multikino Złote Tarasy na kilka godzin przemieni się w świat dedykowany naukowcom, ludziom kultury, działaczom społecznym, wolontariuszom i wynalazcom.

Nadchodząca edycja TEDxWarsaw odbędzie się pod bardzo aktualnym ostatnio w dyskusji publicznej tematem: Men & Women. Wśród kwestii poruszanych podczas TEDxWarsaw 2018 znajdą się zagadnienia z zakresu zdrowia, projektowania interakcji, mobilności, szklanego sufitu, ekonomii behawioralnej, seksualności i architektury.

Komunikację wydarzenia wspiera Hill+Knowlton Strategies. Za jego produkcję kolejny raz odpowiada agencja 180heartbeats + JUNG v MATT. Zgodnie z filozofią Paperless jednego z Partnerów, Billennium, oraz dzięki interaktywnemu urządzeniu Samsung Flip, występy zostaną uwiecznione nie tylko w formie wideo, ale również elektronicznych rysunków. Zapraszamy do oglądania TEDxWarsaw 2018 także online na tedxwarsaw.org/live.

Więcej na blog.hkstrategies.pl

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy