Agencja Hill+Knowlton Strategies wzmacnia swój zespół kierowniczy, do którego od października tego roku dołączyli Monika Podsiadło, awansowana na stanowisko Account Director oraz Jarosław Sutarzewicz, promowany do funkcji Director Public Affairs & Defense. Oboje związani są z agencją od kilku lat.

„W H+K Strategies wierzymy, że prawdziwa wartość usług public relations objawia się wówczas, gdy konsultanci dzielą pasję do tego zawodu z dogłębną wiedzą na temat branży i biznesu, w których działają ich klienci. Awans i powołanie Moniki i Jarka do zespołu kierowniczego agencji to dowód, że właśnie w ten sposób postrzegamy swoje miejsce na polskim rynku PR, dostarczając naszym zleceniodawcom doświadczenie współpracy oparte na partnerstwie wynikającym z wiedzy i zrozumienia ich potrzeb. Obydwoje są wybitnymi konsultantami i legitymują się unikalnym doświadczeniem w obsłudze klientów w reprezentowanych przez nich sektorach”– mówi Grzegorz Szczepański, CEO Hill+Knowlton Strategies.

Monika Podsiadło posiada blisko 10-letnie doświadczenie w branży public relations, które zdobywała pracując w agencji Hill+Knowlton Strategies (2009-2012, ponownie od 2016 roku) oraz Multi Communications (2012-2016). Specjalizuje się w Brand PR, z naciskiem na komunikację marek z takich branż jak: retail, interior design, FMCG oraz z segmentu beauty. Na stanowisko Account Director w zespole Komunikacji Marketingowej awansowała z pozycji Senior Associate. Obecnie będzie odpowiadała za wzmocnienie i rozbudowę kompetencji wykraczających poza tradycyjny repertuar działań public relations oraz dbałość o jak najwyższy poziom świadczonych usług. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Równolegle studiuje też finanse w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie jest miłośniczką gotowania oraz literatury iberoamerykańskiej.

Jarosław Sutarzewicz to doświadczony ekspert w obszarze budowania i rozwijania relacji sektora prywatnego z administracją publiczną. Dołączył do zespołu H+K Strategies w 2016 roku jako Senior Advisor po wieloletnim okresie pracy w ambasadzie USA w Warszawie, gdzie kierował Sekcją Protokolarną. Karierę zawodową zaczynał w Polskim Funduszu Kapitałowym, gdzie odpowiadał m.in. za wdrożenie międzynarodowego portalu B2B oferującego rozwiązania offsetowe dla sektora obronnego. Obecnie pracuje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, współtworząc strategie z zakresu public policy i advocacy. Na nowym stanowisku planuje dalszy rozwój kompetencji zespołu w obsłudze firm z branży lotniczej i obronnej oraz prowadzeniu multi-kanałowych kampanii na rzecz instytucji europejskich. Jest też w gronie trenerów H+K, którzy szkolą konsultantów agencji z regionu EMEA w zakresie client service i strategii komunikacji. Ukończył Uniwersytet im. Adam Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Anglistyki.

Zespół kierowniczy Hill+Knowlton Strategies liczy obecnie 7 osób. Oprócz awansowanych Moniki Podsiadło i Jarosława Sutarzewicza należą do niego: Katarzyna Kamińska, Executive Vice President , Katarzyna Fabjaniak, Managing Director, Katarzyna Antoniszewska, Director Lifestyle, Media & Entertainment, Marcin Galecki, CFO i Grzegorz Szczepański, CEO.

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy