W piątek (1 grudnia br.) ogłoszono zwycięzców konkursu Złote Spinacze organizowanego po raz 15. przez Związek Firm Public Relations. Aż cztery nagrody powędrowały do agencji Hill+Knowlton Strategies Poland za kampanie #BEPRESENT, „Mamo Pić!” oraz „Brick Award 2017”. W sumie w konkursie przyznano 77 spinaczy.

Złote Spinacze to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży Public Relations, którego celem jest promowanie najlepszych i rzetelnie wykonanych projektów w Polsce. W tegorocznej edycji agencja Hill+ Knowlton Strategies nagrodzona została za 3 projekty w 4 kategoriach konkursowych.

Srebro w kategorii PR Produktu otrzymała kampania Mamo Pić! promująca picie wody wśród kobiet w ciąży i matek karmiących piersią, zrealizowana dla marki Kropla Beskidu z portfolio The Coca Cola Company. Ten sam projekt otrzymał także srebrnego spinacza w kategorii Sektor Spożywczy. Kampania #BEPRESENT dla Huawei zrealizowana wspólnie z agencją reklamową DDB&Tribal Warszawa oraz domem mediowym Maxus uhonorowana została brązem w kategorii Technologie, IT, telekomunikacja. Brązową statuetkę otrzymał również projekt Brick Award 2017 w kategorii Business to Business przeprowadzony dla Wienerberger.

W tym roku w 32 kategoriach konkursowych przyznano łącznie 77 spinaczy – 19 złotych, 26 srebrnych i 32 brązowe. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się 1 grudnia w trakcie uroczystej Gali w Hotelu Sofidel w Warszawie.

 

Więcej na blog.hkstrategies.pl

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy