O nas
Hill+Knowlton Strategies (H+K) to globalna agencja zajmująca się PR-em i zintegrowaną komunikacją.
O firmie Hill+Knowlton Strategies Polska

Hill+Knowlton Strategies to silny gracz na polskim rynku usług doradczych, z ugruntowaną pozycją i międzynarodowym zasięgiem. Pierwszy oddział H+K Strategies powstał ponad 90 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Od 20 lat działamy w Polsce.  Jako część międzynarodowej sieci, na co dzień współpracujemy z 85 biurami na całym świecie. Nasi klienci czerpią z sieciowej struktury, otrzymując znajomość lokalnego rynku i doradztwo na międzynarodowym poziomie. Jesteśmy częścią WPP – globalnej grupy operującej w sektorze usług komunikacyjnych, zatrudniającej blisko 175 000 osób w 3000 biur w 110 państwach. Nasze kampanie są doceniane w Polsce i na świecie. Jesteśmy laureatami najważniejszych konkursów międzynarodowych m.in. Cannes Lions, European Excellence Awards, Global SABRE Awards czy Digital Communication Awards. Jesteśmy także wielokrotnymi zdobywcami polskich Złotych Spinaczy.

Filozofia piątego krzesła
Globalna strategia Hill+Knowlton Strategies opiera się na tzw. filozofii piątego krzesła ogłoszonej przez globalnego prezesa firmy Jacka Martina. W filozofii piątego miejsca przy stole decyzyjnym chodzi o uwzględnienie dobrze zinterpretowanego głosu opinii publicznej, ale rozumianej jako społeczność pozostająca w bezpośredniej relacji z firmą. Chcemy być agencją, która potrafi przedstawić takie dobrze zinterpretowane stanowisko partnerów społecznych firmy i potrafi doradzać optymalne rozwiązania, które pomogą zminimalizować związane z tym ryzyka reputacyjne.

O firmie Hill+Knowlton Strategies

Jesteśmy specjalistami od komunikacji.

H+K specjalizuje się w konsultingu, wnikliwych badaniach i komunikacji strategicznej. Nasze zespoły z ponad 85 biur w 47 krajach na całym świecie współpracują ze sobą, przekraczając bariery różnych stref czasowych, języków i kultur, aby pomóc naszym klientom w podejmowaniu decyzji i projektowaniu skutecznych kampanii.

Wiemy, że wszystko jest połączone.

Zdajemy sobie sprawę, w jaki sposób myślą odbiorcy i jak komunikują się z otoczeniem. Nasz świat staje się coraz bardziej połączony, dlatego zintegrowana komunikacja odgrywa coraz bardziej istotną rolę – nie tylko na linii business-to-business czy business-to-consumer. W H+K bazujemy na doświadczeniu business-to-human, ponieważ wiemy, że inteligentne marki dbają o swój wpływ na świat i własny wkład do realizacji większego celu.

Współpracujemy z najlepszymi
z najlepszych.

Nasza firma istnieje w tej branży od ponad 90 lat, a nasze zespoły składają się ze światowej klasy zaufanych doradców i specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w pomaganiu klientom we wzmacnianiu ich marek i ich reputacji. Współpracujemy z ponad połową z 500 firm z listy Fortune Global gromadzącej najbardziej transformacyjne przedsiębiorstwa i firmy technologiczne na rozwiniętych i rozwijających się rynkach. Nasza relacja z WPP, jedną z największych na świecie grup komunikacyjnych, daje nam niespotykane możliwości działania na wszystkich kontynentach.

Jesteśmy mistrzami w opowiadaniu historii i tworzeniu treści. Ale mamy też naturę geeka! Analizowanie danych to nasza pasja.

Skupiamy się na oryginalnych pomysłach i wnikliwej analizie danych. Dzięki naszym najnowocześniejszym produktom takim jak Singlescore™ i Sherlock™ trzymamy rękę na pulsie, analizując nastroje społeczne zarówno lokalnie, jak i na całym świecie. Nasze doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi z zakresu owned, earned i shared media sprawia, że jesteśmy w stanie wdrażać wiarygodne, angażujące koncepcje i historie, które mają realny wpływ na świat.

Sięgamy głęboko i szeroko.

Posiadamy głęboką wiedzę w różnych sektorach, w tym: opieki zdrowotnej, technologii, finansów, Public Affairs czy FMCG. Nasz warszawski oddział składa się z pięciu działów: Corporate Practice, Brand Practice, Technology Practice, Healthcare Practice oraz Digital & Influencer Marketing Department. W celu dostarczenia naszym klientom kompleksowych i wysokiej jakości usług, współpracujemy ze sobą, łącząc różne kompetencje i punkty widzenia.

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy