Agencja Hill+Knowlton Strategies jest odpowiedzialna za działania Public Relations w kampanii wprowadzającej na rynek FUZETEA – nową markę w portfelu? firmy Coca-Cola. To kolejna współpraca agencji z Coca-Cola Poland Services.

Agencja Hill+Knowlton Strategies w ramach współpracy jest odpowiedzialna za stworzenie oraz wdrażanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej marki FUZETEA, w tym za prowadzenie biura prasowego, współpracę z ekspertami zewnętrznymi oraz wsparcie komunikacji z zakresu influencer marketingu.

FUZETEA to napój herbaciany, będący fuzją smaków herbaty, owoców, ziół i kwiatów. Jest dostępny w pięciu kompozycjach. Ambasadorką marki FUZETEA jest Barbara Kurdej-Szatan.

Marka odniosła już sukces na 52 rynkach i jest liderem w wielu krajach, np. w Brazylii, Ekwadorze czy Izraelu. W styczniu 2017 roku rozpoczęła swoją ekspansję w kolejnych 37 krajach w Europie i Azji, w tym Polsce.

Za obsługę klienta odpowiada zespół konsultantów z departamentu Komunikacji Marketingowej, którym kieruje Katarzyna Fabjaniak, Group Account Director.

Więcej na blog.hkstrategies.pl

Privacy Policy

We have updated our Privacy Notice for this website. Please click below to review.

View Privacy Policy